Kan du lide kaffe?

Der er ikke noget bedre end at drikke en kop kaffe og møde gode mennesker. Vi sætter pris på at møde folk personligt og at tage en god dialog for at lære hinanden at kende, inden vi siger ja til et samarbejde.

DreamAbout

Headquarters
Tåsingevej 8
9500 Hobro
Denmark

Tåstrup afdeling
Taastrup Hovedgade 92
2630 Taastrup
Denmark

Åbningstid på telefonen

Mandag
9:00 - 16.00
Tirsdag
9:00 - 16.00
Onsdag
9:00 - 16.00
Torsdag
9:00 - 16.00
Fredag
9:00 - 13.00
Tlf:
+45 96 57 26 28
E-mail:
we@dreamabout.dk
Simon Falentin Olesen
Partner / +45 96 57 26 28

Simon@dreamabout.dk

Thomas Faurbye Nielsen
Partner & Programmer in charge

Thomas@dreamabout.dk

Jacob Brauner Mikkelsen
Account manager / +45 31 22 13 14

Jacob@dreamabout.dk

Marlene Flou Gandrup
Shopmanager og indkøber

Marlene@dreamabout.dk

Daniel Konczyk
Udvikler

Daniel@dreamabout.dk

Tobias Olesen
Logistik og foto

Tobias@dreamabout.dk 

Bente Hermansen
Bogholder og finans / +45 96 57 26 25

Bente@dreamabout.dk

Benjamin Ravn
Frontend udvikler

Benjamin@dreamabout.dk